دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم

×
بَلِ الْإِنسَانُ عَلَى نَفْسِهِ بَصِيرَةٌ

بلكه انسان خودش از وضع خود آگاه است.
سوره قيامت آیه ۱۴

تلاوت قرآن توسط طوسی و پویا در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

در ادامه برگزاری كرسی تلاوت قرآن كريم در بيست و چهارمين دوره نمايشگاه بين‌المللی كتاب سعيد طوسی، قاری بين‌المللی كشورمان، امروز، دوشنبه 19 ارديبهشت‌ماه، قبل از اذان ظهر آياتی از قرآن كريم را تلاوت می‌كند.

بنابر اين گزارش،همچنين امروز قبل از اذان مغرب امين‌پويا، قاری بين‌المللی كشورمان، نيز آياتی از كلام‌الله مجيد را قرائت خواهد كرد.

حسن ربيعيان و احمد ابوالقاسمی روز چهارشنبه، 14 ارديبهشت‌ماه؛ مهدی عادلی و محمدرضا پورزرگری روز پنجشنبه، 15 ارديبهشت؛ حسين كرمی در روز جمعه، 16 ارديبهشت؛ محمدحسين سبزعلی و منصور قصری‌زاده روز شنبه، 17 ارديبهشت و همچنين رحيم خاكی و كريم منصوری روز يكشنبه، 18 ارديبهشت‌ماه در اين كرسی تلاوت آياتی از قرآن كريم را تلاوت كردند.

مصطفی يادگاری و مسعود سياح‌گرجی، فردا، سه‌شنبه، 20 ارديبهشت‌ماه، عباس امام‌جمعه و جهانبخش فرجی در روز چهارشنبه، 21 ارديبهشت، حسين رستمی و سعيد رحمانی در روز پنج‌شنبه، 22 ارديبهشت، علی‌اكبر ملكشاهی در روز جمعه، 23 ارديبهشت و علی سياح‌گرجی و حامد شاكرنژاد در روز شنبه، 24 ارديبهشت، به ترتيب در نوبت ظهر و مغرب برنامه تلاوت قران و اذان را اجرا می‌كنند.

يادآور می‌شود، اجرای تلاوت و اذان به صورت زنده در دو موعد ظهر و مغرب و همچنين اقامه نماز جماعت از برنامه‌های روزانه پيش‌بينی شده است. اين برنامه در ادوار گذشته نيز در نمايشگاه‌های بين‌المللی قرآن و كتاب اجرا شده بود كه مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفت.

منبع : خبرگزاری قرآنی ایران

نوای قرآن

برای شنیدن نوای قرآن، نرم‌افزار فلش‌پلیر را نصب نمایید.

اطلاع رسانی

پیوندهای مرتبط
- دفتر مقام معظم رهبری
- شورای عالی قرآن

آمار سایت
:: بازدید کل: ۱۰۲۲۴۷۸

تمام حقوق وب سایت القاری برای دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم محفوظ است.
http://www.alqari.ir 2011 All Rights Receved