دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم

×
يَا أَيُّهَا الْإِنسَانُ مَا غَرَّكَ بِرَبِّكَ الْكَرِيمِ

اي انسان، چه چيز تو را در برابر پروردگار كريمت مغرور ساخته است؟
سوره انفطار آیه ۶

محمد علی اسلامی به دور دوم مسابقات بین المللی الجزایر راه یافت

ه گزارش دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم، محمد علی اسلامی نماینده جمهوری اسلامی ایران در روز نخست مسابقات در مرحله مقدماتی که با حضور 53 حافظ از کشورهای مختلف برگزار شد با اجرای خوب و قوی و با موفقیت به دور دوم مسابقات راه یافت.
افتتاحیه مسابقات ساعت 10 شب به وقت الجزایر در قصر المعارض و باحضور شخصیتهای سیاسی و فرهنگی و دینی برگزار شد. در اغاز باتلاوت دو قاری و مبتهل مصری و سپس با خیر مقدم وزیر اوقافاین کشورادامه یافت. سپس رییس هیئت داوران بیاناتی را به اسم لجنه تحکیم ایراد نمود.
در ادامه از شخصیتهای اثر گذار و خادمان قران الجزایر تقدیر شد. نکته بسیار جالب اینکه برای تقدیر از هر خادم قران سه وزیر از کابینه دولت در جایگاه حضور می یافتند و مجموعا 12 وزیر در افتتاحیه و مراسم تقدیر حضور رسمی داشتند
در پایان محمدرضا ستوده نیا استاد همراه حافظ ایرانی با رییس هیئت داوران و داوران ملاقات نموده و ضمن معرفی حافظ ایرانی، مورد استقبال بسیار گرم اساتید و داوران الجزایری قرار گرفت. مراسم افتتاحیه ساعت دوازده ونیم شب پایان یافت.
مراسم قرعه کشی صبح امروز بیست و سوم ماه مبارک رمضان در سالن هتل بزرگ سوفیتل انجام و حافظ ایران در نوبت یازدهم برای اجرای برنامه قرار گرفت. که احتمالا بین ساعت دو تا سه به وقت ایران پاسخگوی سوالات هیات داوران خواهد بود. مسابقات امروز با اجرای نخستین حافظ احمد فایز البرانی از لیبی اغاز شد.

نوای قرآن

برای شنیدن نوای قرآن، نرم‌افزار فلش‌پلیر را نصب نمایید.

اطلاع رسانی

پیوندهای مرتبط
- دفتر مقام معظم رهبری
- شورای عالی قرآن

آمار سایت
:: بازدید کل: ۱۰۴۵۲۴۴

تمام حقوق وب سایت القاری برای دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم محفوظ است.
http://www.alqari.ir 2011 All Rights Receved